Young Science Summit

Дуже важливо, щоб інтелектуальний потенціал та винаходи юних дослідників не виїжджали за кордон, а були реалізовані та знайшли практичне застосування в нашій державі, слугували підґрунтям для її економічного процвітання.

Тому Єлизавета Юрушева ініціює щорічний великий Young Science Summit, який об’єднає бізнес, представників влади та юних науковців для створення майбутньої платформи запуску пілотних проектів інноваційних розробок.

Це буде захід для прямого контакту представників науки і бізнесу (виробників, комерційних агентів та підприємців), а також для будь-яких організацій, які надають підтримку та фінансування винахідникам.

Одним з перших і основних завдань нового напрямку Фонду стає надання можливості молоді презентувати власні винаходи та інноваційні продукти напряму державним та приватним установам, популяризувати їх для подальшого впровадження в промислове виробництво.

ДУЖЕ ЦІНУЄМО

УЧАСНИКИ

Ольга Харасахал

20 років, м. Маріуполь

Розробка — метод виявлення метастазів на ранніх стадіях онкозахворювань (меланома, карцинома, саркома).

Кирил Благодаров

13 років, м. Дніпро

Розробка – проект міжорбітального пілотованого сміттєзбірника.

Роман Нагорний

16 років, м. Пирятин

Розробка – автоматизована система контролю стану насаджень у відкритому та закритому ґрунті.

Анастасія Венчковська

19 років, м. Київ

Розробка – маловитратний способ зрошення прибережних пустель та роботизована крапельниця для полегшення роботи медперсоналу.

Ігор Шибка

18 років, м. Дніпро

Розробка – мультипроцесорна система телемеханіки із каналом зв’язку на базі комп’ютерних мереж та інтернет протоколів.

Віталій Кульчицький

18 років, м. Черкаси

Розробка – програмний аналiз голосових команд в проєктах на базi мікроконтролерів сімейства AVR за допомогою кластерного групування вхідних сигналів.

Ярослав Гусак

15 років, м. Пирятин

Розробка – високоефективна енергетична установка модульного типу для поглинання сонячного випромінювання та генерування електричної енергії з підвищеним коефіцієнтом корисної дії.

Любов Слісаренко

15 років, м. Пирятин

Розробка – пристрій для підрахунку злиття ізотопів гідрогена.