Про фонд

Благодійний фонд "Обираємо майбутнє разом" заснований у 2013 році Єлизаветою Юрушевою з метою сприяння самореалізації підростаючого покоління, представники якого могли би зробити впевнений крок у самостійне життя.

Безумовно, наше майбутнє залежить від того, який внесок сьогодні ми зробимо у наших дітей – ким вони стануть, як вплинуть на розвиток суспільства, яким шляхом нас поведуть. Для цього їм необхідно надати якомога більше можливостей для навчання, здобуття різноманітного досвіду спілкування, інструментів для розкриття творчого потенціалу та проявлення лідерських якостей.

Повірити в себе та відкрити обійми навколишньому світу – задача не з легких для будь-кого з нас, а для вихованців дитячих будинків та шкіл-інтернатів вона в рази складніша. Часто діти, позбавлені сімейної опіки та помочі, зіштовхуються з проблемами в соціалізації: від невпевненості у побудові комунікації до невміння організувати побут та перешкод у здобутті бажаної професії. В наших силах змінити ситуацію! Саме у цьому полягає місія фонду “Обираємо майбутнє разом” – допомогти дітям, які найбільше цього потребують, знайти своє покликання, стати впевненими, успішними та щасливими особистостями.

Тому команда фонду щодня працює над тим, щоб окрім матеріальної підтримки, надати дітям-сиротам можливості для зрушення психологічних бар’єрів, поглиблення знань та здобуття нових навичок, пошуку мотивації за допомогою різнопланових напрямків роботи та заходів в їхніх рамках.

Оскільки фонд надає допомогу дітям двох вікових категорій – малятам від 0 до 3 років та підліткам 16-17 років, для малят це програми, які за допомогою позитивних емоцій, корегування психоемоційного стану, допомагають покращити стан здоров’я. А для дітей старшого віку це лекції, майстер-класи та тренінги з профорієнтації, дистанційна підготовка до здачі ЗНО, тренінги з особистісного розвитку, що підвищують емоційний інтелект, консультації та тренінги в ігровому форматі з фінансової грамотності, а також мотиваційні зустрічі та майстер-класи з відомими особистостями.

Заклади та інтернати під опікою Фонду:

Документи

Контактна інформація

04070, м.Київ, вул. П. Сагайдачного, 11
+380-44-220-42-90

Допомогти

Якщо ви бажаєте приєднатись до нашої спільної справи та зробити внесок у розвиток майбутнього покоління, ви можете допомогти нам наданням необхідного оснащення для навчання дітей, партнерською співпрацею, коштами або розміщенням нашого банеру у себе на сайті.

Допомогти
children
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок