Дистанційне навчання

Мало обрати бажану професію. Для її здобуття важливо вступити у відповідний ВУЗ. Оскільки конкуренція серед абітурієнтів досить висока, випускникам шкіл-інтернатів, які бажають отримати вищу освіту, потрібно мати високу підготовку, аби успішно пройти зовнішнє незалежне оцінювання. З цією метою фонд організував додаткові заняття учнів з обов’язкових предметів шкільної програми, які проводяться в інтерактивному режимі за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій педагогами Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова. Учні можуть самостійно обрати предмети, в яких їм потрібно поглибити знання, задля успішного складання іспитів ЗНО.

За той час, що Фонд працює з викладачами вищих учбових закладів і надає дистанційні уроки з різних предметів, показники абітурієнтів серед вихованців шкіл-інтернатів значно збільшились.

214 дітей
2025 годин
2700 уроків
15% студентів ВНЗ
Інші проекти
Допомогти

Якщо ви бажаєте приєднатись до нашої спільної справи та зробити внесок у розвиток майбутнього покоління, ви можете допомогти нам наданням необхідного оснащення для навчання дітей, партнерською співпрацею, коштами або розміщенням нашого банеру у себе на сайті.

Допомогти
children
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок