Мотивація та коучинг

Досягти можна будь-чого, головне – правильна мотивація. На жаль, вихованцям інтернатів важко знайти джерела натхнення та приклади для наслідування, які б допомогли їм розкрити свій потенціал і точно зрозуміти, чим вони хотіли б займатись. Часто їм просто не вистачає правильної настанови, яка б підштовхнула їх на шляху до мрії. Тому ще одне важливе завдання фонду – організувати зустріч з кумиром кожної дитини. Таким чином фонд намагається здійснити їхню маленьку мрію, запрошуючи на майстер-класи та публічні бесіди відомих особистостей, які б могли поділитись своєю формулою успіху, а також сказати ті для кожного учня важливі слова, які б мотивували та надихнули його вірити в себе та досягати поставленої мети.

На початку кожного навчального року учні шкіл-інтернатів пишуть “листи бажання”, де вказують імена своїх кумирів, з якими вони мріють про зустріч. Ми ж намагаємось протягом року здійснити їхні бажання, і влаштувати кожній дитині зустріч з відомою особистістю, яка його надихає. Так, не дивлячись на щільний графік зірок, вони знаходили час, щоб приділити вихованцям увагу та сказати їм потрібні слова. Серед тих, хто здійснив невеличку мрію дітей – Тіна Кароль, Андрій Шевченко, Олександр Педан, Сергій Притула, Дзідзьо, Дмитро Монатік, Олександр Усик, учасники студії “Квартал 95” та багато інших українських зірок.

Інші проекти
Допомогти

Якщо ви бажаєте приєднатись до нашої спільної справи та зробити внесок у розвиток майбутнього покоління, ви можете допомогти нам наданням необхідного оснащення для навчання дітей, партнерською співпрацею, коштами або розміщенням нашого банеру у себе на сайті.

Допомогти
children
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок