Фінансова грамотність

Працюючи з учнями інтернатів декілька років, команда фонду зрозуміла, що їм не вистачає фінансової грамотності. Навіть вступивши у навчальний заклад та отримавши першу роботу, випускники інтернатів, де всю матеріальну базу їм забезпечувало керівництво закладу, часто не вміють організувати побут та раціонально розпоряджатись коштами. Тому одним із нових напрямків роботи фонду стала організація тренінгів з фінансової грамотності в ігровому форматі, мета яких – підвищити обізнаність школярів у правилах відповідального поводження з грошима, спонукати до прийняття самостійних рішень та вміння брати на себе відповідальність.

Таким чином фінансова грамотність дає змогу раціонально вести облік власних витрат та доходів, жити за коштами, без боргів, вести фінансове планування на перспективу, вдало купувати фінансові послуги та орієнтуватись у питаннях фінансової сфери.

Міжнародна практика демонструє, що показники фінансової грамотності населення України нижче, ніж в США, Великобританії та країнах Північної Європи, які мають репутацію найвищих країн за рівнем життя. Аби досягти такого ж рівня фінансового добробуту, сьогоднішній учнівській молоді необхідно сформувати фінансову поведінку та засвоїти поради щодо використання фінансових знань в реальному житті.

Інші проекти
Допомогти

Якщо ви бажаєте приєднатись до нашої спільної справи та зробити внесок у розвиток майбутнього покоління, ви можете допомогти нам наданням необхідного оснащення для навчання дітей, партнерською співпрацею, коштами або розміщенням нашого банеру у себе на сайті.

Допомогти
children
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок