Емоційний інтелект

Знання базової шкільної програми – далеко не все, що потрібно, щоб успішно і впевнено вступити у самостійне життя та відкрити перед собою нові горизонти. Нерідко вихованці інтернатів через довге перебування в ізольованому середовищі  і неможливість формування емоційного інтелекту, не можуть знайти спільну мову з оточуючим світом. На допомогу приходять викладачі-психологи, що проводять ознайомчі тренінги з особистісного розвитку, мета яких – навчити усвідомлювати власні емоції та розуміти почуття оточуючих, а також підвищити комунікативні здібності.

За останні два роки роботи Фонду, коли наша команда зрозуміла, що навчання, профорієнтація та практчні навички – це ще не все, важливо допомогти дітям знайти ще внутрішній баланс, сформувати емоційний інтелект, запрошені експерти провели для вихованців шкіл-інтернатів 41 тренінг, який допоміг їм орієнтуватись в усвідомленні та розумінні власних емоцій і емоцій оточуючих.

41 тренінг
Інші проекти
Допомогти

Якщо ви бажаєте приєднатись до нашої спільної справи та зробити внесок у розвиток майбутнього покоління, ви можете допомогти нам наданням необхідного оснащення для навчання дітей, партнерською співпрацею, коштами або розміщенням нашого банеру у себе на сайті.

Допомогти
children
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок