Профорієнтація

Профорієнтація – перший напрямок, з якого почалась діяльність фонду. Він має на меті познайомити учнів з представниками різних професій, процесами того чи іншого виробництва, які б давали змогу зрозуміти специфіку справи, зануритись у деталі різних видів діяльності та якомога точніше зрозуміти, в чому конкретно полягає робота того чи іншого спеціаліста.

Для цього проводяться лекції, майстер-класи та тренінги з представниками різних професій, експертами своєї галузі, а також екскурсії на заводи, фабрики та інші промислові об’єкти.

113 майстер-класів
52 екскурсії
41 тренінг

Не лише у школах-інтернатах, навіть у загальноосвітніх закладах не проводиться достатня профконсультаційна та роз’яснювальна робота з самовизначення. Тому команда Фонду намагається якомога ширше показати випускникам можливості вибору майбутньої діяльності з урахуванням здібностей та професійної придатності.

Інші проекти
Допомогти

Якщо ви бажаєте приєднатись до нашої спільної справи та зробити внесок у розвиток майбутнього покоління, ви можете допомогти нам наданням необхідного оснащення для навчання дітей, партнерською співпрацею, коштами або розміщенням нашого банеру у себе на сайті.

Допомогти
children
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок