Робота з підлітками

Основною діяльністю фонду є робота з підлітками віком 16-17 років, які навчаються у 10-11 класах. Саме в цьому віці дітям важливо допомогти обрати та здобути професію, показати різноманіття можливостей для особистісного розвитку, навчити приймати самостійні рішення, заробляти та раціонально витрачати кошти, налаштувати на позитивний емоційний лад, підвищити мотивацію та надихнути на звершення. Вихованці шкіл-інтернатів не завжди мають достатньо знань, вмінь та навичок, аби знайти свій шлях і зробити впевнений крок зі школи в доросле самостійне життя.

Саме тому, фонд розробив п’ять напрямків, які допомагають учням обрати своє майбутнє: профорієнтація, дистанційне навчання, емоційний інтелект, фінансова грамотність, мотивація та коучинг.

Допомогти

Якщо ви бажаєте приєднатись до нашої спільної справи та зробити внесок у розвиток майбутнього покоління, ви можете допомогти нам наданням необхідного оснащення для навчання дітей, партнерською співпрацею, коштами або розміщенням нашого банеру у себе на сайті.

Допомогти
children
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок