Стартап інкубатор

З 2016 року наш Фонд співпрацює з регіональними будинками дитини, в яких перебувають малюки від народження до 5 років. Ми ведемо роботу з організації арт-терапії, пісочної терапії, казкотерапії, лікувального масажу, а також розважальних заходів — шоу мильних бульбашок, ляльковий театр. Це все комплексно сприяє позитивному корегуванню психоемоційного стану, змінює звичні для дитини установки, розвиває дрібну моторику, уяву, а також допомагає покращити загальний стан здоров’я.

Для вихователів-методистів Фонд проводить майстер-класи з освоєння методики читання для дітей – Кубики Зайцева. Кожному будинку дитини були передані набори-валізки з картками Домана. Це все підсилює методичну базу в будинках дитини і сприяє вихователям у проведенні занять з дітьми.

Напередодні новорічних свят, Фонд традиційно допомагає здійснити мрії малечі, про які вони малюють у листах» Святому Миколаю. І санчата, і залізна дорога, і конструктори Лего, і посуд, і м’ячі – все це прямує адресно до кожної дитини.

На сьогоднішній день Фонд співпрацює з Житомирським, Новоград-Волинським, Боярським, Прилуцьким та Сумським будинками дитини.