Зіркові зустрічі: Дзідзьо підняв настрій вихованцям інтернатів

Дзідзьо запросив вихованців інтернатів до студії звукозапису, де познайомив їх з роботою музиканта поза сценою, а також поділився секретами успіху та гарного настрою.

27.11.2017

Одне правильне слово з уст авторитетної людини – і життя ллється іншим руслом. Кожна, навіть маленька зустріч – не випадкова. Кожен з нас вже добре це знає, тому ми в рамках мотиваційного напрямку роботи з підлітками регулярно влаштовуємо зустрічі вихованцям інтернатів з їхніми кумирами.

Так, давньою мрією Олександра Лавренюка із Бердичівського інтернату та Антона Дишекова і Саши Четверякова з Канівського інтернату була зустріч з найвеселішим представником української сцени – Дзідзьо. Для хлопців стало неочікувано приємним сюрпризом запрошення співака до своєї студії звукозапису, де вони могли поспілкуватися з музикантом, поставити йому свої запитання, зробити фото напам’ять, а також зазирнути в робочий процес поп-зірки, побачити, який саме робочий процес стоїть за яскравими виступами та кліпами співака.

Так, Дзідзьо лише своєю присутністю та жартами підняв настрій учням, які намагались дізнатись у нього про закулісне життя артиста, а також про те, як знайти своє призначення. Між іронією та жартами в словах співака був чіткий меседж про те, що головною справою життя слід обирати лише ту, що дійсно подобається, навіть якщо крім вас ніхто в її успіх не вірить. Тим не менш успіху можна досягти в будь-якому віці, якщо зосередитись на цілі. Крім того, Дзідзьо дав кілька настанов одному із вихованців, який бачить своє майбутнє на службі у прикордонних військах, так як самому співаку ця професія не чужа, що добре відомо глядачам фільму «DZIDZIO Контрабас».

Завершилась зустріч надихаючими словами та фотозйомкою, яка, сподіваємось, надовго залишиться у пам’яті хлопців та підштовхне їх на роздуми.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок