Зіркові зустрічі: Андрій Шевченко зустрівся з вихованцями Бердичівського інтернату

Головній тренер збірної України з футболу зустрівся здійснив мрію вихованців Бердичівського інтернату, прибувши до них на зустріч та подарувавши часточку натхнення та заряд мотивації.

07.10.2017

Вихованці Бердічивського інтернату Андрій Аніканов та Олександр Карпишин не повірили, коли їм сказали, що легендарний Андрій Шевченко особисто з ними зустрінеться. Вже через кілька днів Шевченко, якого вони бачили лише по телебаченню, стояв поряд з ними. Спортсмен зацікавлено розпитував хлопців чи давно вони грають у футбол, на яких позиціях і чи планують йти далі у професійний спорт. Фото на згадку, автограф на м’ячах, білети на матч – хлопцям було нелегко опанувати хвилювання. Коли ти підліток і тобі “надцять”, то зустріч із улюбленою зіркою – найкрутіше, що може статися.

“Ми розпочали проект зіркових зустрічей з кумиром і плануємо здійснити десятки таких мрій для вихованців наших підопічних інтернатів”, – розповідає засновник Фонду Єлизавета Юрушева. – Зустрічі з успішними особистостями завжди мотивують і є гарним прикладом досягнення поставленої мети, що особливо важливо для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Ми не замінимо їм батьків, але можемо допомогти повірити в себе, надихнути зробити перший крок”.

Ми дякуємо Андрію Шевченку, що попри щільний графік знайшов час для зустрічі та приємну товариську розмову.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок