Єлизавета Юрушева випустила благодійну колекцію рюкзаків для бренду The Monochrome

Засновниця фонду «Обираємо майбутнє разом» Єлизавета Юрушева в колаборації з брендом шкіряних аксесуарів The Monochrome презентувала капсульну колекцію рюкзаків «busy mom’s bag». Виручені з продажу кошти будуть направлені на підтримку програм фонду для розвитку малят.

27.03.2018

27 березня відбулася презентація капсульної колекції рюкзаків «busy mom’s bag», яку Єлизавета Юрушева створила в тандемі з брендом The Monochrome. Абсолютно всі кошти з продажу стильних аксесуарів будуть направлені на розширення програм фонду, що займаються розвитком малюків-сиріт віком від 0 до 5 років.

Засновниця фонду “Обираємо майбутнє разом” Єлизавета Юрушева та засновниця бренду The Monochrome Олена Вишнякова 

Наразі напрямок роботи з малюками – найновіший в роботі фонду. Він спрямований на те, щоб завдяки терапії позитивними емоціями, допомогти дітям, позбавленим батьківської опіки, подолати психологічний бар’єр у спілкуванні з оточуючими та подолати недуги, викликані психологічним станом.

«Це і арт-терапія, і лікувальні масажі, і казкотерапія, і різноманітні розважальні заходи, і багато інших способів взаємодії з дітьми, які допомагають покращити їхній емоційний стан. Ми б хотіли розширити співпрацю з дитячими будинками, аби мати змогу допомогти якомога більшій кількості малят. Саме на це і будуть спрямовані кошти, отримані від продажу рюкзаків», – розповіла про благодійну ініціативу Єлизавета Юрушева.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок