Єлизавета Юрушева та бренд C.ICON представили благодійну колекцію жакетів

21.02.2020

Український бренд жіночого одягу C.ICON запросив до співпраці засновницю нашого фонду Єлизавету Юрушеву, аби створити колекцію вишуканих та водночас універсальних жіночих жакетів.

Колаборація спрямована на те, щоб привернути увагу до проблеми розвитку та самореалізації дітей-сиріт в Україні. Саме така ідея є одним з напрямків, яким займається наш фонд «Обираємо майбутнє разом». Окрім того, сама Єлизавета є прикладом для наслідування для багатьох жінок, котрі намагаються реалізувати себе у різних сферах та знайти час на роботу, сім’ю, дозвілля та світське життя.

Колекція жакетів є ідеальною «уніформою» для сучасних жінок. У них часто немає вільної хвилини на те, щоб переодягатись, коли щільний графік потребує швидкого переміщення по місту у справах: ділова зустріч, сімейний обід, батьківські збори, вечірка.

Тому бренд C.ICON разом з Єлизаветою розробили ідеальні жіночі жакети, які можна буде придбати он-лайн або в шоурумі @celebrity_icon_ua у м.Львів, пр.Чорновола 16В.

Усі зібрані кошти будуть спрямовані у благодійний фонд «Обираємо майбутнє разом» на реалізацію освітньо-культурних програм у дитячих будинках України. Адже хоч би що там було, автори колекції згодні зі словами Оскара Уайльда, які стали для них девізом: «Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою!».

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок