Випускники шкіл-інтернатів отримали дипломи про завершення дистанційного онлайн-навчання

05.06.2018

1 червня в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбулося п’яте ювілейне вручення сертифікатів, засвідчуючих проходження дистанційного онлайн-навчання вихованцям чотирьох шкіл-інтернатів, що знаходяться під опікою фонду «Обираємо майбутнє разом».

Дистанційне онлайн-навчання – один з найважливіших та довго триваліших напрямків у роботі Фонду з підлітками. Саме він дає змогу вихованцям шкіл-інтернатів покращити свої знання з усіх предметів загальноосвітньої програми, необхідних для складання ЗНО та, відповідно, подальшого вступу до вищого навчального закладу.

Важливо зазначити, що в дистанційному форматі навчання використовуються не записи, а саме онлайн-зв’язок з викладачем, який повністю відповідає живому спілкуванню в умовах реального часу. Заняття учнів протягом навчального року проходили щодня з 15 до 19 години за розкладом, і щодня вони приділяли увагу окремому предмету.

 

Щороку процес дистанційного навчання закінчується видачею сертифікатів для слухачів цього курсу в університеті Драгоманова, тому що методичне забезпечення надає саме цей заклад. Отримані сертифікати надають переваги при вступі до університету Драгоманова, але як показує 5-річний досвід Фонду, програма дистанційного навчанні багатьом випускникам допомагає досягти високих результатів при вступі у ВНЗ.

Вручав сертифікати вихованцям інтернатів ректор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко та засновниця фонду «Обираємо майбутнє разом» Єлизавета Юрушева, яка також була відмічена золотою медаллю університету за багаторічну співпрацю, внесок у розвиток в IT-технологій в освіті і науці.

Після офіційної частини випускники мали можливість поділитися своїми враженнями на бенкеті, а також відсвяткувати завершення важливого етапу в своєму житті на неформальному святі на кораблі.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок