Вперед за знаннями: вручення сертифікатів з дистанційного навчання

08.06.2019

Цьогоріч ми вшосте нагородили вихованців сертифікатами про проходження дистанційного онлайн-навчання з підготовки до ЗНО. Вихованці Бердичівського, Канівського, Рафалівського, Городянського інтернатів отримали відзнаки за своє навчання. Педагоги університету імені М. П. Драгоманова впродовж року готували учнів до здачі фінальних шкільних іспитів, аби вони могли отримати якомога вищий бал, що в свою чергу підвищить шанси для вступу на найбажанішого ВУЗу.

Офіційна частина нагородження традиційно відбулася у стінах університету імені М. П. Драгоманова, де засновниця фонду Єлизавета Юрушева особисто вручала дітям сертифікати, а також символічні фото на згадку про наші спільні активності: екскурсії, зустрічі з зірками, майстер-класи, подорожі, заняття у мотиваційному таборі.

Так, підготовка до здачі ЗНО  не гарантує здачу самого іспиту та легкий шлях вступу до ВУЗу. Однак, вихованцям шкіл-інтернатів дистанційне навчання дає впевненість і дозволяє подолати хвилювання перед ЗНО. В той час, коли учні загальноосвітніх шкіл забезпечені підтримкою вчителів, сім’ї, мА.ть змогу відвідувати додаткові курси та інші джерела знань, навичок та досвіду, вихованці інтернатів обмеженні лише стандартною програмою навчання. Де не завжди є змога вдосконалити та поглибити свої знання навіть з базових предметів, таких як алгебра, геометрія, історія, біологія, українська мова. Саме тому ми започаткували в роботі фонду дистанційне навчання як окремий напрямок. Тепер у школярів є можливість заповнити програмні прогалини, потренуватись на здачі тестування попередніх років та розібрати важкі випадки тестів, аби попрямувати на ЗНО повністю підготовленими, навіть до перешкод.

Доказом того, що дистанційне навчання допомагає при вступі до вищих навчальних закладів стали й випускники попередніх років, які прийшли підтримати абітурієнтів. Вони не лише привітали друзів, але й розповіли про свої успіхи у студентському житті.

Після вручення сертифікатів засновниця фонду Єлизавета Юрушева дала учням напуття та поділилась особистими порадами, як досягти успіху у роботі.

Завершенням святкового дня стало частування в ресторані KAMA Unique Asia у готелі Riviera House. А після – прогулянка теплоходом на Дніпрі.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок