Відкриття дитячого майданчику у Прилуцькому будинку дитини «Надія»

07.10.2020

Приємні спогади дитинства запам’ятовуються не подіями, а емоціями!

Ми раді, що змогли подарувати частинку такого настрою Прилуцькому будинку дитини «Надія», де встановили новий дитячий майданчик. 

Реалізувати ініціативу нам вдалось в партнерстві з суддями та працівниками Апеляційної палатиВищого антикорупційного суду України та її Головою Даниїлою Чорненькою, за що ми висловлюємо окрему подяку. 

Також дуже вдячні Юридичній компанії «Amber Law Company» і Адвокатському об’єднанню«Могильницький та партнери» і ще багатьом благодійникам, які фінансово підтримали наш проект.

Ми багато працюємо з малюками до 4 років і знаємо, як важливо створити для них комфортний простір для розвитку та дозвілля. 

Мультифункціональні елементи майданчику покликані розвивати моторику дітей, навчити їх взаємодії з навколишнім світом, пізнавати фізичні можливості свого тіла. Тому облаштувавши майданчик 2 гойдалками, каруселлю, гіркою та будиночком, ми сподіваємось, що змогли трохи урізноманітнити дозвілля малюків, покращити їхній фізичний стан та сприяти терапії позитивними емоціями.

Під ча візититу в Прилуцький дім дитини наша команда на чолі з Єлизаветою Юрушевою зустрілась з партнерами та керівництвом установи, оглянула, нововстановлений майданчик та домовилась про реалізацію спільних проектів в подальшому. Зокрема, благодіної підтримки потребує ще один підопічний заклад Фонду – Сумський будинок дитини. 

Сподіваємось, ми зможемо допомогти, об’єднавши зусилля! 

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок