Відірватись від землі: екскурсія до музею авіації

01.06.2019

«Спіймавши хоч раз відчуття польоту, ви завжди будете ходити по землі з очима, зверненими до неба, – тому що ви там вже були і вас нестримно тягне туди повернутись», – казав Леонардо да Вінчі.

І справді, навіть, знаходячись поряд з літаком, відчуваєш таку міць і потужність, яку важко осягнути розумом і яка вселяє відчуття магії. Аби надихнутись польотами перед проходженням ЗНО, ми з вихованцями Бердичівського, Канівського та Городнянського інтернатів вирушили до Державного музею авіації.

Залишити на згадку фото, відчути себе справжнім пілотом – покермувати за штурвалом літаків, знайомитись із повітряними суднами, стати частиною авіаційного світу – саме за цим ми з учнями прибули до музею.

Переступивши поріг території музею, нас зустріло кілька десятків літаків, на борту кожного з котрих ховалась своя велична історія. Експозиція поповнюється за рахунок списаних суден, які приводять до ладу, а потім доставляють на майданчик музею. Український військово-транспортний Ан-178, літак-розвідник Ан-30 та модернізований літак Ан-2-100 від «Мотор Січ» – поживитись справді було на що. Не дарма Державний авіаційний музей України навіть посів почесне шосте місце в рейтингу кращих авіаційних музеїв світу за версією агенції CNN.

Брати Райт, Луї Блеріо, Петро Нестеров, Чарльз Ліндберг, Амелія Ерхарт, Іван Кожедуб, Марина Попович – історії усіх цих видатних пілотів надихають і дають віру в те, що все можливо. Важливо лише відчути крила за своєю спиною.

Що ж, сподіваємось, нашим випускникам, яким вже зовсім скоро доведеться обирати спеціальність і справу життя, вдалося десь там на горизонті, де небо зустрічається з землею, розгледіти і власні перспективи.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок