В руках Феміди: зустріч з головою Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду України Даниїлою Чорненькою

25.02.2020

Чим займається Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду України, які справи розглядаються, як призначаються судді та переваги професії – про все це нашим підопічним з Бердичівської школи-інтернат розповіла очільник установи Даниїла Чорненька.

Старшокласники, обираючи майбутню професію, як правило, надають перевагу добре знайомим спеціальностям, які щоденно їх оточують. А от стати представником Феміди наважуються рідше, оскільки вважають цю професію надто складною і недосяжною. Під час візиту до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду України працівники Апарату охоче розповідали про свої щоденні обов’язки, важливість судочинства в житті кожної людини і держави. Наші підопічні побачили, як облаштована зала суду, уявили себе колегією суддів, сидячи в їх кріслах та задавали недитячі запитання.

Голова Апеляційної палати Даниїла Чорненька поділилися власним досвідом суддівства, що спонукало стати суддею, як вдалося подолати конкурс на дану посаду та які траплялися складні справи. Хочемо подякувати колективу та судді-спікеру Інні Калугіній за приділений час нашим підопічним і проведену захопливу освітньо-профорієнтаційну зустріч у стінах суду.     

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок