Сучасні професії: екскурсія до українського офісу Microsoft

29.05.2019

«Інновація відрізняє лідера від наздоганяючого», – казав мудрий Стів Джобс. І ми не можемо з ним не погодитись. Саме тому ми вирішили разом з вихованцями Бердичівського інтернату відвідати українське відділення офісу Microsoft – місця, де народжуються геніальні ідеї.

Кажуть, що в сучасному світі варто освоїти якомога більше умінь та навичок, бо з сьогоднішнім темпом життя, одна професія вас не прогодує. Саме тому в рамках профорієнтаційного напрямку нашого фонду нам дуже хочеться показати дітям, які вже за кілька місяців отримають атестат та почнуть самостійне життя, що протягом останнього десятиліття в світі з’явилось безліч нових цікавих професій. Напрямків, де потрібно креативно мислити, взаємодіяти з технологіями, створювати щось нове. Аби побачити, як виглядають люди, що працюють в надсучасному офісі, що саме вони роблять, як впорядкований їхній робочий день, ми прибули в офіс однієї з найвідоміших компаній світу – Microsoft.

Комфортна локація, затишний офіс, кімната для відпочинку, смаколики з користю для здоров’я, мотиваційна література та вільний графік, який встановлюють собі самі працівники – хтось приходить на роботу о 10.00, а хтось о 13.00 – тут немає примусових правил. Головне, щоб співробітникам було зручно і щоб вони мали гарний настрій, адже саме від цього залежить результат роботи. Звичайно, такий підхід вже надихнув наших учнів, котрі захотіли дізнатися більше про роботу в компанії.

Довіра до колег, можливості реалізації ідей, постійний інтерес до роботи – ось три головні пункти, які створюють запальний настрій на робочому місці, теплі стосунки між керівництвом та підлеглими та бажання працювати. До речі, як виявилось, «мекка» інтернету займається не лише IT-сферою, а й розробляє приладдя для сканування та аналізу, що використовується, зокрема, в аграрній промисловості.

Сказати, що учні залишились у захваті від приміщення, атмосфери та співробітників офісу – не сказати ніщо. Головне, що до них донесли – це те, що не існує ніяких привілеїв чи суперздібностей, по яким беруть на провідну роботу. Отримати місце роботи у такій гучній компанії як Microsoft може кожен, і для цього навіть не потрібна якась спеціальна освіта – більшість працівників компанії прийшли сюди з інших сфер.

Наостанок, вихованцям вручили символічні подарунки, які б нагадували, що недосяжних цілей немає.

Окрему подяку висловлюємо Андрію Рачку та Катерині Кінд за можливість проведення екскурсії та цікаву програму перебування в офісі компанії.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок