Спортивна мотивація: випускники Бердичівського інтернату почали футбольні тренування

01.11.2018

Наша команда так згуртувалась з минулорічними випускниками шкіл-інтернатів, якими опікується фонд, що ми знайшли спосіб не втрачати з ними зв’язок навіть зараз, коли вони стали студентами.

Такими студентами стали випускники Бердичівського інтернату, з якими ми минулого року провели багато різноманітних активностей, а також супроводжували їх на етапі вступу до вищих навчальних закладів. Цього навчального року вони стали гордими студентами та розпочали свій самостійний шлях. Однак ми не змогли з ними остаточно розпрощатися і вирішили організувати спільне дозвілля, де вони могли б зустрічатися зі своїми ще минулорічними однокласниками, ділитись враженнями від нового життя, спілкуватись з нами і при цьому проводити час з користю.

Вихід ми знайшли у футболі. Допомогти нам погодився житомирський футзальний клуб «ІнБев» на чолі з захисником Максимом Войтком та тренерами Валерієм Директоренко та Михайлом Соколовським. Саме вони взяли на себе професійні тренування та організацію матчів з нашими хлопцями.  Окрему подяку ми також висловлюємо президенту ФК «ІнБев» Костянтину Кожанову.

Ми ж допомогли забезпечити іменною формою команду наших випускників і страшенно пишалися, коли почули від тренерів «ІнБев», що наші хлопці фізично гарно підготовлені і витривалі, так як легко витримали тренування для професійних футболістів.

Сподіваємося, що це лише початок футбольної кар’єри наших випускників. А ми вже готуємось за них вболівати на наступному матчі!

 

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок