Смак щастя: майстер-клас у Львівській майстерні шоколаду

03.05.2019

Еріх Марія Ремарк казав, що найкращі ліки від негоди – це шоколадне тістечко. Ми згодні з твердженням письменника. Тому поки весна скупиться на сонячну погоду, ми з вихованцями Бердичівського інтернату вирушили у Львівську майстерню шоколаду – за гарним настроєм та смаколиками. 

Якщо у Європі шоколад асоціюється зі Швейцарією, то в Українi синонімом шоколадних рік є Львів, де була створена славетна Львівська майстерня шоколаду, гостинно відчиняюча зараз двері у баатьох містах України. Саме сюди ми прибули разом з учнями Бердичівської школи-інтернату, аби відчути себе справжніми шоколатьє. 

Нас одразу занурили в чарівну атмосферу, змусивши відчути себе героями фільму “Чарлі та шоколадна фабрика”: діти завзято приміряли форму шоколатьє та всі необхідні атрибути для приготування cолодких шедеврів власноруч. 

Протягом майстер-класу учні навчились не лише виготовляти солодощі, а й дізнались безліч цікавих фактів з історії виникнення шоколаду, а також споживання та роботу із шоколадом. А у фіналі кожен учасник майстер-класу отримав власні шоколадні вироби, поласув смачним напоєм та був урочисто нагороджений сертифікатом майстра шоколадної справи.

Деяких учнів так зацікавили почуті історії та досвід приготування смаколиків, що виготовлення шоколаду посіло місце у їхньому рейтингу майбутніх професій як один із можливіх напрямів. Чому б  і ні? Якщо хтось обожнює шоколад, то чому б не пов’язати з ним життя?

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок