Майбутнє вже тут: вихованці інтернату відвідали «Країну роботів»

27.03.2019

Вихованці Бердичівського інтернату відвідали «Країну роботів» — інтерактивну шоу-виставку на ВДНГ. Віртуальна реальність, шоу літаючих дронів, танці роботів – з повсякденної реальності учні поринули у світ інновацій.

«Я вірю, що інженери врятують світ», –  казав Джей Лено, американський телеведучий і письменник. Ми згодні з цим твердженням, тому запропонували учням провести день з профорієнтації в сучасному просторі — «Країні роботів» на ВДНГ в компанії персонажі із “Зоряних війн”, роботів-прибиральників та сучасних декораціях.

Хтозна, можливо, на когось з випускників інтернату чекає успіх т слава Стіва Джобса, потрібно лише відчинити двері у світ сучасних технологій, аби вони отримали порції натхнення та мотивації.

Так, на нас чекали понад 1000 метрів для інтерактиву,  де пропонувалось поринути у світ управління дронами, роботами-балансувальниками, а також зануритись у світ віртуальної реальності. На виставці можна було побачити захоплюючі втілення ідей механічної інженерії, а також познайомитись з роботами-артистами, які дивували танцювальними виступами.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок