Природні цінності: екскурсія на деревообробні підприємства

27.06.2019

Перетворення дерева на матеріали для будівництва можна порівняти із метаморфозою гусені в метелика. Щоправда, одні можуть сказати, що дерево не таке видовищне. Однак після екскурсії на лісопереробні підприємства ми зрозуміли, що бачили значно більше.

В рамках мотиваційного табору “Навички XXI століття” з метою профорієнтації випускників, ми побували на екскурсіях до Коростенського заводу МДФ та Української холдингової лісопильної компанії.

На підприємствах нам показали, як із дерева можна створити дошки, меблі та інші предмети. І це не просто розпил круглого лісу та формування необхідних деталей. А значно складніший та не менш захопливий процес, який нині повністю автоматизований.

Ідеальна геометрія, точність розпилу та плавність пил створюють незвичайний медитативний ефект. Звісно, ми разом із дітьми з широко розплющеними очима спостерігали за неймовірними перетвореннями звичайного дерева у різних відділах підприємств.

Українська холдингова лісопильна компанія входить в ТОП 10 найбільших лісопильних майданчиків Східної Європи, а Коростенський завод співпрацює з найголовнішими будівними мережами України.

До того ж, ці компанії підтримують конвенції щодо сталого інноваційного розвитку та практикують безвідходне виробництво. Наприклад, з тирси та стружки, яка залишається, виготовляють паливні пелети, які продають на експорт.

І найголовніше. Окрім використання деревини для цілей людства, увагу дітей було зосереджено і на екологічному аспекті. Наприклад, кожне вирубане дерево має бути заміщене щойно посадженим. Це і є відповідальне використання природних ресурсів.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок