Подарунки від Святого Миколая: як вихованці інтернатів повірили у диво

21.12.2018

Щороку до Дня Святого Миколая наш фонд намагаєтся  виконати невеличку, але важлву місію – втілити побажання дітей-сиріт та подарувати їм те, що вони просили у покровителя свята.

Вже п’ять років наш фонд дотримується гарної традиції – ми просимо дітей з інтернатів, якими опікуємся, написати листа до Святого Миколая та намалювати те, що б вони мріяли отримати від нього у подарунок. Цього року ми не зрадили традиції, та напередодні свята зібрали листи у дітей-сиріт Канівської, Бердічівської та Городнянської шкіл-інтернатів, а також Сумського та Прилуцького будинків дитини. Отримавши зворушливі послання, ми об’єднались з командами готелів Fairmont Grand Hotel Kyiv, InterContinental Kiev та ALFAVITO Kyiv, аби якнайшвидше знайти та придбати усі дитячі “замовлення”.

Фонд висловлює подяку команді Fairmont Grand Hotel Kyiv, яка допогла забезпечити подарунками вихованців Бердичівської школи-інтернату 

Спільними зусиллями всі побажання було запаковано в різдвяні подарунки, до кожного з яких був прикріплений лист – так малята точно впевнились, що Святий Миколай отримив їхнього листа, та доставив саме те, що було в ньому описано. Хтось просив у чарівника конструктор, хтось пазли, хтось ляльку, хтось – інші іграшки. Всі побажання було слухняно виконано, та разом з іграшками і солодощами, було також доставлено набори для гігієни – необхідні для старших дітей та для крихіток, яким ще не відома суть свята.

Цього святкового тижня команда фонду кожного дня доставляла пакунки від Святого Миколая. Кожен день – новий заклад, де на нас чекав теплий прийом, свято біля ялинки, вірші і побажання, а також захоплені очі дітей, які, попри все, вірять у новорічне диво.

 

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок