Нагорода в конкурсі “Благодійна Україна – 2018”

26.04.2019

Раді поділитись досягененням – наш фонд “Обираємо майбутнє разом” отримав нагороду в Національному конкурсі «Благодійна Україна-2018» в номінації “Благодійна акція року”.

16 квітня традиційно в приміщенні КМДА організатори щорічного Національного конкурсу «Благодійна Україна» всьоме нагородили почесними статуетками «Ангелів добра» за внесок у благодійність. Цьогоріч конкурс відзначів досягнення в 16 колективних номінаціях, 3 – індивідуальних та 3 – спеціальних.

Фонд “Обираємо майбутнє разом” посів друге місце в номінації “Благодійна акція року” за проект мотиваційних зустрічей зірок з дітьми-сиротами “Разом до успіху”. Нам, як команді фонду, надзвичайно приємно, що нам інколи вдається не тільки здійснити мрію дитини, давши їй шанс почути слова настанови від свого кумира, а й бути поміченими у своїй діяльності. Нагадаємо, протягом років існування фонду нам вдалося організувати зустрічі вихованців інтернатів з такими видатними українцями, як Тіна Кароль, Сергій Притула, Олександр Педан, Олександр Усик, Андрій Шевченко, DZIDZIO та іншими. 

Зазначимо, що це не перша наша нагорода в конкурсі. Минулого року ми отримали третю відзнаку за проект дистанційного навчання в номінації “Благодійність в освіті”.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок