Дитячий табір «Навички 21 століття» розпочав свою роботу. День 1

02.07.2018

Цього літа фонд «Обираємо майбутнє разом» розпочав роботу ще в одному напрямку, відкривши мотиваційний табір «Навички 21 століття», заняття в якому будуть проходити з 1 по 8 липня.

Працюючи з вихованцями інтернатів ось вже п’ятий рік, ми намагаємось вселити в них віру в те, що для успішного майбутнього потрібна лише власна наполегливість і вірний вибір професії. Саме на це спрямована наша програма з профорієнтації, яка цього року доповнилась табором «Навички 21 століття», організованого для того, щоб познайомити підлітків зі світом сучасних трендових високооплачуваних професій, продемонструвати доступність «престижних» спеціальностей, допомогти оволодіти базовими навиками, необхідними для успіху у 21 столітті, розкрити потенціал вихованців інтернатів і дати шанс перейти з рівня «низькооплачуваної малокваліфікованої робочої сили» в сегмент топових спеціалістів.

1 липня відбулося офіційне відкриття табору – вихованці Бердичівського, Канівського, Городнянського та Рафалівського інтернатів прибули в Українську Академію Лідерства у Пущу-Водицю, де на них чекали заходи відкриття, тренінг знайомства та інтеграції, а також вечір розваг в компанії учасників Stand Up Клуб – радіоведучих і коміків Игоря Френкеля, Нікіти Глущенко та Олексія Ральнікова. Не дивлячись на непривітну погоду, яка спричинила технічні ускладнення івенту, їм вдалось задати веселий та розслаблений тон вечора, піднявши настрій усім присутнім та подарувавши заряд позитивних емоцій. Крім того, стенда пери розповіли про нюанси своєї роботи на телебаченні та радіо, а також розкрили секрети, як пишуться найяскравіші жарти: як зрозуміти публіку, як вести діалог, як імпровізувати. «Людям на хвилі гумору простіше спілкуватись», – цю фразу Ігоря Френкеля можна вважати девізом дня. А завершенням першого дня табору стала дискотека – кращий привід познайомитись та налагодити невимушене спілкування, чи не так?

Вже наступного дня дітей чекала серйозніша, але не менш цікава програма – заняття з робототехніки, організованого разом з Академією робототехніки KIDBI. На майстер-класі абсолютно всі учні навчились моделювати роботів з нуля та програмувати їх за допомогою програмного забезпечення.

У другій половині дня вихованців чекали майстер-класи з розвитку емоційного інтелекту та заняття з правопівкульного малювання. А завершенням насиченого дня стала гра в футбол та волейбол.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок