Мотиваційні зустрічі з зірками у таборі “Навички XXI століття”

18.07.2019

В рамках нашого табору “Навички XXI століття” ми запрошували відомих гостей, аби вони поділилися досвідом та змотивували дітей на великі досягнення. Отож, в зустрічах взяли участь телеведуча Ольга Фреймут, продюсер Джамали Ігор Тарнопольський, співачка Tayanna та засновниця фонду “Обираємо майбутнє разом” Єлизавета Юрушева та телеведучий Олександр Скічко.

Усі вони ділилися із дітьми історіями з власного досвіду, адже ніщо не вражає краще, аніж реальний шлях до мрії із уст кумирів. Такий діалог дуже корисний дітям, бо саме так вони розуміють, що не все може йти легко навіть у професіоналів. Головна істина, яка лунала із уст гостей – важливо завжди вірити у свої сили та не відмовлятися від мрії.

Зірки мали на меті донести, що не варто корити себе за невдачі, а треба лиш вчитися, аналізувати ситуацію та шукати інші шляхи до самореалізації.

Жарти, веселощі та відкритість допомогли зіркам знайти контакт із хлопцями та дівчатами, тому у такому дружньому колі всі слова та думки лунали від щирого серця. Ця зустріч для дітей стала неймовірним шансом поспілкуватися із кумирами особисто, отримати натхнення та сили для майбутніх здобутків.

А радісна фотосесія закріпила пам’ять про цю зустріч у серці кожної дитини.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок