Місто у місті: екскурсія до інноваційного парку UNIT.City

03.07.2019

Ми продовжуємо знайомити учасників табору “Навички XXI століття” зі світом сучасних професій. Саме тому нещодавно ми з вихованцями Бердичівського, Канівського, Рафалівського, Городянського інтернатів побували на екскурсії до сучасного осередку ІТ-технологій – парку UNIT.City.

UNIT.City – це маленька Каліфорнія на території Києва з надсучасними офісами та новим форматом роботи. Немає місця краще, аби познайомити дітей із сучасними технологіями та змотивувати на саморозвиток. UNIT.City разом з партнерами робить вагомий внесок у розвиток ІТ-екосистеми країни: не тільки надають робочі місця, а ще й безкоштовно навчають програмуванню молодь та підтримують розвиток інновацій в Україні.

Діти змогли на власні очі побачити, як може функціонувати сучасний офіс. Що не завжди це нудні перегородки та мінімум спілкування. У сучасній зовні будівлі і всередині все продумано та технологічно: стіни із живими насадженнями, а не зі штучно озелененого пластику; сучасні формати кімнат переговорів; безліч технічних можливостей для втілення проектів мрії. Із парком дітей ознайомив один із засновників соціально відповідального освітнього проекту uData School Дмитро Єрьомін. Він чітко назвав дітям орієнтири сучасного світу та пояснив, що саме зараз є актуальним, в якому напрямі варто розмиватися. Так, найголовніші сучасні науки – це математика, хімія, фізика, біологія.

Дмитро Єрьомін наголосив, що в сучасному світі можна стати ким завгодно, бо саме нам доступна вся інформація. А вільний доступ до інформації створює рівність між усіма. При UNIT.City діє новітня школа UNIT Factory – єдиний в Україні заклад, що працює за стандартами інноваційної французької Школи 42 – без вчителів, лекцій та конспектів.

Тут цінуються лише твої прагнення, старанність та мотивація. Це школа вільного відвідування UNIT.City, куди кожен має шанс вступити та безкоштовно навчатись. Основа навчання – купа кейсів, аби можна було вчитися на власному досвіді. А колективне навчання допомагає розкрити творчі здібності під час роботи над проектами.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок