Марафон див від Святого Миколая розпочато!

19.12.2019

Де-не-де вже падає сніг, а це означає, що новорічний сезон стрімко наближається. І жодне свято не буде веселим без подарунків!

Саме тому ми завчасно розпочали марафон див, аби кожен наш підопічний поринув у казку та не переставав мріяти. Першими вітання та подарунки від Святого Миколая отримали наші вихованці з Прилуцького будинку дитини «Надія». Чудові ляльки, іграшкові потяги та залізниці, машинки та причепи захопили увагу усіх дітей. Старшим дітям було цікаво отримати набори дослідників, аби відчути себе в ролі дорослих відкривачів.

Усі подарунки, яких було безліч, знайшли своїх люблячих господарів, а це найголовніше. Однак Святий Миколай завітав до діточок не сам, а з помічниками, які переглядали листи від малюків та підбирали омріяні подарунки. Так вправно старався колектив Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. Ми дякуємо всьому колективу на чолі з головою Даниїлою Чорненькою, які приєдналися до щорічної благодійної ініціативи й особисто завітали до дітей у Прилуки. А також додаткова подяка Марії Христофор та Вадиму Кліщенко за допомогу в реалізації марафону див від Святого Миколая.

Святий Миколай із командою дружніх помічників завітав до кожного. Тому свято було і у групи «дорослих» 5-річних вихованців, і менших шибайголів та навіть у крихіток, які щойно навчилися ходити. А дорослі були щедро винагороджені ніжними посмішками та теплими обіймами. Розкрийте свої серця для добрих справ, не залишайтеся байдужими у ці святкові дні. Ви також можете стати учасниками благодійного марафону! Кожний різдвяний подарунок та відкрите серце принесуть світлу радість тому, хто сьогодні потребує її. Давайте продовжувати добрі справи разом!

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок