Майбутнє поруч: новий курс із робототехніки

03.12.2019

Нещодавно у підопічних благодійного фонду «Обираємо майбутнє разом» з’явилася унікальна можливість спробувати свої сили у конструюванні роботів. З простих майстер-класів дитяче зацікавлення переросло у справжнє хобі. Тому команда фонду на чолі з Єлизаветою Юрушевою та Олександром Скічко подарувала Канівській загальноосвітній санітарній школі-інтернату два набори для конструювання та програмування роботів, аби діти у будь-який час могли втілити свої ідеї.

Разом з підопічними ми пройшли майстер-клас, де учням продемонстрували всі етапи роботи: моделювання, конструювання та програмування роботів. Кожен школяр сьогодні може стати справжнім вченим-конструктором. Або ж просто створювати корисні для дому та дозвілля моделі, що виконують ряд корисних функцій.

«Зараз багато професій розвивається в технологічному та ІТ-спрямуванні. Дітям важливо дати змогу зрозуміти з самого початку, що це та як із цим працювати», – поділилася засновниця фонду Єлизавета Юрушева. Подаровані набори з робототехніки дозволяють пройти шлях від базового конструювання до повноцінного програмування дій створеного робота.

Вихованці одразу ж командами з головою поринули у створення власних моделей, адже для більшості це перший подібний досвід. А найзавзятіших та старанних учнів чекає зустріч зі справжніми розробниками роботів на київському заводі.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок