Магія ботанічного саду: підготовка до ЗНО

12.06.2019

Іспити завжди вселяють деяку тривогу, з якою допомагають справитись лише час. З роками стає зрозуміло, наскільки безглуздим був страх отримати не бажану оцінку на екзамені. Але у наших педагогів особливий підхід. Аби зняти стрес перед тестуванням ЗНО, ми з учнями попрямували до Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка. Аромат квітів, сонячна погода та обговорення питань з біології підняли настрій та додали учням впевненості.

Бузковий сад, трояндовий, сад магнолій та в’юнких рослин… Сьогодні на 132 гектарах саду зібрано унікальну колекцію з 12 тисяч видів, форм та сортів рослин із усіх куточків планети. Щовесни тисячі відвідувачів приваблює сюди найбільша в Україні колекція бузку. В оранжереях саду представлені унікальні колекції тропічних і субтропічних рослин, з-поміж яких одна з найбільших – колекція орхідей. У 1980 році орхідеї з колекцій Ботанічного саду вперше побували в космосі на борту орбітальної станції «Салют». Все це не могли пропустити і ми.

«Добре починати підготовку до іспиту – поки не втомився, поки свіжа голова – з самого важкого, з того розділу, який свідомо знаєте найгірше. Якщо займатися не хочеться і в голову нічого не йде, то корисно почати з того, що знаєте краще, з того матеріалу, який вам найбільше цікавий і приємний. Можливо, поступово ви налаштуєтесь на процес , і настрій покращиться», – такі поради щодо підготовки до іспиту дають психологи. І ми до них прислухались.

Спочатку обговорили з учнями їх улюблені розділи, пройшлись по складним темам, а потім звершили день жартами та фотосесією напам’ять. І, схоже, страх перед ЗНО відступив.   

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок