Людина зсередини: екскурсія до лабораторії «Сінево»

11.07.2019

Кожного року відбуваються нові зміни у медицині, адже технології розвиваються, а людство намагається покращувати своє життя. Тому ми вирішили показати учасникам табору “Навички XXI століття” сучасні можливості українських медичних досліджень та відвідали екскурсію до лабораторії «Сінево».

Медична лабораторія «Сінево Україна» є частиною європейської мережі, тому сучасне устаткування, швидка робота та точність визначення не є вигадкою. Впродовж екскурсії ми постійно дивувалися та раділи, що це реальність. Особливо діти були вражені, коли побачили справжній конвеєр із безліччю пробірок, доступ до яких є автоматизованим. Також нам показали, що сучасні комп’ютери здатні швидко вираховувати показники аналізів.

На німецькому обладнанні варто лише вставити пробірку в аналізатор, а той одразу називає усі дані. Тож старий дідівський спосіб уже давно канув у Лету. До того ж, серед такого потоку інформації, людина не зможе безпомилково стільки працювати. У лабораторії продемонстрували менш корисний апарат, який допомагає медсестрам – маленький екран, який визначає положення вен. Він проектує зображення вени на руку та точно визначає, де саме треба ввести голку.

Сучасне обладнання, привітний персонал, охайні та просторі приміщення якнайкраще стимулюють дітей до вивчення медицини та вибору майбутньої професії у цій галузі. І нам дуже приємно, що після екскурсії діти захоплено ділилися враженнями та цікавилися, які ж предмети треба здавати на ЗНО, аби тут працювати.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок