Крокуючи до успіху: підготовка випускників інтернатів до ЗНО

Дистанційне навчання

17.02.2019

Як вже не раз казала засновниця нашого фонду Єлизавета Юрушева: «Все, що ми можемо дати нашим дітям – це любов та освіту». Тому наша команда намагається докласти усіх зусиль, аби вихованцям інтернатів, якими ми опікуємось, не бракувало ні того, ні іншого.

Вже п’ять років серед постійних напрямків фонду – дистанційне онлайн-навчання, яке дозволяє поглибити знання учнів та вдосконалити навички з різних дисциплін. Для учнів випускних класів такі заняття являються ключовим етапом успіху при вступі до ВУЗу та виборі майбутньої спеціальності. Адже для них дистанційне навчання ще й спрямоване на ретельну підготовку до ЗНО, без здачі якого жоден учень, не тільки випускник інтернату, не зможе стати абітурієнтом.

За те, щоб подолати страх перед зовнішнім незалежним оцінюванням, яке, до речі, щороку навіть спеціалісти в сфері освіти визначають досить складним з окремих предметів, відповідає команда педагогів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. За допомогою  інформаційно-комунікаційних технологій учні мають змогу підвищити свій рівень знань з окремих предметів. Заняття проходять щодня протягом навчального року з 15:00 до 18:30.

Серед команди викладачів, які допомагають учням здолати бар’єр перед іспитами — викладач української мови та літератури Гальона Наталія Павлівна, яка допомагає вправно користуватись лексикою, граматикою та фонетикою. Іванова Ольга Іванівна – викладач біології, яка допомагає допомагає визначити, яку групу прокаріотів називають анаеробними або, наприклад, обчислити відсоток тимідилових нуклеотидів у ділянках молекул ДНК. Вергун Сергій Іванович закохує дітей в історію! А ще вчить аналізувати картосхеми, з уривків документів чи письмових джерел визначати історичну добу, встановлювати послідовність і взаємозв’язок подій. Міненко Олена Миколаївна  викладає геометрію, тригонометрію і алгебру, розповідає дітям про формули переходу від однієї основи логарифму до іншої.

Словом, на інтерактивних заняттях учням не буває нудно. А ми сподіваємось, що наприкінці року зможемо пишатись їхніми результатами на іспитах.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок