«Красуня і чудовисько»: дитяче свято в Fairmont Grand Hotel Kyiv

25.12.2018
Засновниця фонду "Обираємо майбутнє разом" Єлізавета Юрушева

Засновниця фонду “Обираємо майбутнє разом” Єлізавета Юрушева

24 грудня в Fairmont Grand Hotel Kyiv пройшло щорічне свято, організоване сумісно з фондом «Обираємо майбутнє разом» та івент-агенцією «Domino», куди запрошені гості разом з дітьми приходять, щоб надати підтримку вихованцям інтернатів та дитячих будинків.

Цього року новорічний карнавал був присвячений казці «Красуня і чудовисько». На гостей чекали захоплююча вистава, цікавий квест з іграми та загадками, веселі танці, майстер-класи з майстрування новорічного декору, неймовірні солодощі від кондитерської-бібліотеки Sweet Book, фото з аніматорами-героями  популярних мультфільмів, а також привітання від Діда Мороза та Снігуроньки. Поки малюки задавали святковий настрій, загадували новорічні бажання та читали вірші, аби отримати подарунок від Діда Мороза, їхні батьки документували все на відео, а також робили селфі на фоні вражаючих казкових декорацій.

Найголовніше, що всі гості свята робили благодійні внески, які спрямовані у наш фонд, аби вихованці інтернатів також відчули чарівну атмосферу, магію Нового року та справжнє свято, на яке заслуговує кожна дитина. Адже Новий рік – це час здійснення мрій!

 

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок