Фонд «Обираємо майбутнє разом» отримав нагороду в конкурсі «Благодійна Україна-2017»

Благодійний фонд «Обираємо майбутнє разом» на чолі з його засновницею Єлизаветою Юрушевою отримав нагороду в Національному конкурсі «Благодійна Україна-2017» в номінації «Благодійність в освіті та науці».

23.03.2018

22 березня у святковому залі КМДА організатори щорічного Національного конкурсу «Благодійна Україна-2017» вшосте нагородили почесними статуетками «Ангелів добра» за внесок у благодійність. Конкурс відзначає досягнення в 15 колективних номінаціях, 3 – індивідуальних та 3 – спеціальних.

В номінації «Благодійність в освіті та науці» почесне третє місце посів фонд «Обираємо майбутнє разом», який підтримує дітей-сиріт, розробляє для них навчальні програми, а також програми розвитку особистості, вибору майбутньої професії. Одним з напрямків фонду являється дистанційне навчання вихованців інтернатів, яким спеціально запрошені викладачі ВУЗів дистанційно допомагають підготуватися до здачі ЗНО за допомогою сучасних технологій, а також вступити у вищий навчальний заклад на бажану спеціальність і зробити перший крок назустріч мрії.

Єлизавета Юрушева відзначила, що дуже щаслива отримати таку важливу нагороду як символ того, що фонд рухається у правильному напрямку.

 

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок