Фінансова грамотність: бізнес-гра «Психологія грошей»

22.04.2018

Успішне та відповідальне поводження з грошима – завдання не з легких навіть для дорослих, але без цієї компетентності неможливо досягти успіху у сучасному світі. Тому для вихованців інтернатів був розроблений спеціальний напрямок роботи, який би в ігровому форматі навчив підлітків раціональному обліку власних витрат. В рамках даного напрямку 21 квітня вихованці Канівського інтернату відвідали тренінг в НПУ ім. М.П. Драгоманова — бізнес-гру «Психологія грошей».

Модератором тренінгу стала психолог фонду «Обираємо майбутнє разом», яка цього разу сформувала для учнів цікаву задачу – продовжити фразу «Свої три мільйони гривень я вкладу…».

Суть гри полягає у тому, аби учасники навчились управляти своїм капіталом, вирішувати різноманітні проблеми на шляху до фінансової незалежності. Після того, як діти ознайомились з правилами, кожен отримав свою професію та стартову суму грошей. Протягом гри вони намагались виконувати поставлені задачі та опановували навички ведення власного бізнесу, а наприкінці майже усі учасники назбирали достатньо грошей, аби придбати свою фінансову ціль і перемогти.

Міжнародна практика демонструє, що показники фінансової грамотності населення України нижче, ніж в США, Великобританії та країнах Північної Європи, які мають репутацію найвищих країн за рівнем життя. Тому мета таких тренінгів — розвивати в учнів здатність діяти самостійно для поліпшення умов власного життя і добробуту суспільства.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок