Екскурсії на фабрику Roshen та в музей Пирогова

03.12.2018

Вихованці Бердичівської школи-інтернату побували у Вінниці та відвідали фабрику Roshen і музей-садибу Пирогова.

В рамках профорієнтаційного напрямку фонду, ми часто намагаємось відвідувати разом з нашими вихованцями масштабні підприємства, аби не просто подивитись та внутрішню роботу величезного механізму і дізнатися, який вражаючий шлях проходить, наприклад, одна цукерка в яскравій обгортці перед тим, як потрапити на вітрини кондитерського магазину.

Екскурсії на фабрики і заводи – це ще й додаткова можливість дізнатись про напрямки роботи на підприємствах, суть обов’язків та можливості кар’єрного зростання. Знайомство зі спеціальностями, специфіка роботи, умови праці – в рамках екскурсії учням розповіли усі деталі того, як функціонує найбільша «шоколадна імперія» країни та як потрапити сюди у якості працівника. Не обійшлось, звісно, і без солодких подарунків.

Побувавши у Вінниці, ми вирішили не обмежуватись однією екскурсією, та відвідали ще одне місце, яке є джерелом натхнення — Національний музей-садибу М.І. Пирогова.

Постать Пирогова у медицині, його професійні здобутки та відкриття, надскладні операції, які йому вдавалось успішно проводити в той час, коли медицина була на зовсім іншому рівні – з усім цим вдалось познайомитись та відчути велич персони, відвідавши будинок, в якому мешкав Пирогов, аптеку, де він працював, та побачивши на власні очі його розробки та дослідження.

«Де панує дух науки, там коїться щось величне маленькими засобами», – говорив Пирогов. І нам усім вдалось краще зрозуміти цю фразу, доторкнувшись до тієї історії, в умовах якої жив та працював видатний лікар. Такі місця не можуть не надихати.

 

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок