Екскурсія на завод морозива “Рудь”

17.09.2018

Вихованці Бердичівської школи-інтернату, що знаходиться під опікою фонду “Обираємо майбутнє разом”, розпочали новий навчальний рік з екскурсії на виробництво морозива ТМ “Рудь”. Житомирский маслозавод славиться вражаючим масштабом виробництва, за рахунок чого він й здобув статус гордості міста – локації, вартої уваги, а заодно і показав учням можливості та привілеї роботи на величезному підприємстві.

Зізнаємось, скільки б нам не було років, потрапити у царство виготовлення морозива та дізнатись усі секрети приготування десерту – це завжди пропозиція, від якої неможливо відмовитись. Тому вихованці Бердичівського інтернату з ентузіазмом сприйняли ідею навідатись на виробництво, почути історію виникнення десерту, познайомитись з його головними компонентами, прогулятись по цехам. А ще побачити, де і яким чином молоко відбирається для виготовлення морозива, переконатись у його якості, побачивши на власні очі, як хіміки-лаборанти беруть пробу на домішки – і це лише частина того шляху, який морозиво проходить перед тим, як потрапити до рук у вигляді проматного та освіжаючого десерту, зі смаком якого у всіх нас закарбовується у пам’яті дитинство.

Звичайно, окрім складного виготовлення продукту, у дітей була можливість вдосталь насолодитись ним та поставити будь-які питання щодо роботи на заводі – актуальної інформації для тих учнів, які розглядають своє майбутнє на подібному виробництві. Адже місія фонду не лише ознайомити учнів з роботою на підприємствах, показавши їм своєрідне “закулісся” заводів та фабрик, але й дати варіанти для роздумів в рамках напрямку профорієнтації підлітків.

Наступними на черзі на екскурсію заводом – вихованці Канівського та Рафалівського інтернатів, якими також опікується фонд.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок