Дістатись до зірок: екскурсія до музею космонавтики в Житомирі

20.10.2018

Подолання космічних просторівщо може бути більш надихаючим, аби сказати собі, що перед нами відкритий цілий Всесвіт. Саме з таким настроєм ми разом з вихованцями Бердичівської школиінтернату попрямували на екскурсію до Музею космонавтики імені С. Корольова у Житомирі.

Як виглядає робочий день космонавта та його робоче місце? Що входить до його обов’язків? Як та ким розробляється та будується техніка, що підкорює міжгалактичні орбіти? Які критерії відбору має пройти сучасний космонавт, аби отримати роботу? На ці та інші питання вихованці отримали не просто відповіді, а цікаві історії. Крім того, на нас чекало знайомство з місцем, де народився Сергій Павлович Корольов –- головний організатор виробництва ракетно-космічної техніки та ракетної зброї СРСР і основоположник практичної космонавтики. Скромні умови проживання якого не зашкодили йому увійти в історію як одному з найвидатніших українських вчених.

 

Не обійшлось і без огляду унікальних експонатів музею та розповідей екскурсовода про галактичні широти та сучасні досягнення космонавтики, макетів космічних станцій, техніки, що побувала на земній орбіті, яка не залишила байдужими підлітків, особливо чоловічу частину класу.

Працівники музею буквально дозволили доторкнутись до зірок. Але найголовніше, що хотілось донести до учнів – це мотивацію: якщо людина змогла підкорити космос в епоху, коли навіть не було інтернету, то для нас сьогодні точно немає нічого неможливого.

 

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок