Екскурсія до чернівецького університету

14.11.2018

«Якщо ви володієте знаннями, дайте іншим запалити від них свої світильники», – казав Томас Фуллер. І ми з цим ствердженням згодні. Саме тому ми разом з учнями Бердичівської школи-інтернату попрямували на екскурсію до Чернівців, щоб відвідати один з найвидатніших навчальних закладів України — Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Якщо б існував український Хогвартс, то він би точно знаходився в будівлі чернівецького університету. Такої величної архітектури мало де ще можна знайти. Тому ще не зайшовши до будівлі, учні вже були в захваті і взялися фотографуватися на мальовничому фоні.

Всередені заклад нас зустрів так само гостинно, як ззовні. Спочатку учнів запросив до розмови декан філологічного факультету. Він читав вірші, розповідав про успіхи випускників університету, детально проінфрмував щодо спецільностей закладу, навчальну практику, пріорітети, можливості, які дає навчання в Україні, а також закордоном. Словом, учням було про що задуматись. Далі естафету перехопив декан пріродничо-гегораифічного факультету, розповивші про умови вступу, кафедри та інши важливі деталі, які варто знати учням випусного класу.

Пізніше екскурсія дала можливість оглянути Храм Трьох Святителів, Мармурову, Блакитну, Червону зали та дендропарк, послухати церковний спів та просто прогулятись. Деякім учням заклад настільки сподобався, що вони вже поставили перед собою ціль зробити все, аби наступного року стати студентом університету.

 

 

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок