Дитячий табір «Навички 21 століття»: спортивна мотивація від Олександра Педана

07.07.2018

Дитячий табір «Навички 21 століття» хоч і спрямований на профорієнтацію та покликаний ознайомити вихованців інтернатів з творчими професіями, але тут час проводять не тільки за лекційною програмою. Куди ж без розваг на канікулах?

Так, після захоплюючих лекцій та майстер-класів навідати дітей в п’ятий день перебування в таборі прибув телеведучий та засновник спортивного фестивалю JuniorZ Олександр Педан. Минулого року він запустив спеціальну програму для школярів, в яку входить спортивний фестиваль JuniorZ, щоб заохотити підлітків займатись різноманітними та цікавими видами спорту, а також, аби внести зміни в освітню систему фізичного виховання в нашій країні.

«Наші діти відрізняються від нас в питаннях сприйняття життя та обробки інформації, але їхня жага до знань надзвичайно сильна. Сьогодні у школярів є величезна кількість можливостей для того, аби займатись тим спортом, який їм подобається. Саме тому я став ініціатором спортивного фестивалю для школярів JuniorZ. Мені хочеться показати школярам різні сучасні види спорту, в яких вони можуть знайти себе. Мені хотілося б бачити підлітків, які обожнюють уроки фізкультури в школі, не «відлинюють» від них, не беруть довідки звільнення просто тому, що їм там нудно», – розповідає про свій погляд на спорт Олександр Педан. Цей запал та спортивний азарт він приніс з собою до табору, з’явившись перед дітьми на скейтборді та з купою фрісбі та іншим інвентарем, які за підтримки фонду «Обираємо майбутнє разом», діти змогли залишити собі.

Сам телеведучий одразу взявся показувати важливість спорту не на словах, а на ділі, давши майстер-клас із запуску літаючих дисків і настанови правил здорового способу життя швидко перетворились у веселу гру на подвір’ї Української Академії Лідерства, яка приймає наразі табір у себе в гостях.

Як не дивно, але після такого насиченого дозвілля вихованці анітрохи не втомились і після спортивного майстер-класу Олександра Педана, отримавши порцію мотивації та заряд енергії, вони із задоволенням завершили вечір яскравою дискотекою в прямому сенсі слова – з іграми та «перестрілками» фарбою холі.

 

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок