Дитячий табір «Навички 21 століття»: день 6

09.07.2018

Новий день у дитячому таборі «Навички 21 століття» розпочався зі спортивним завзяттям та порцією фізичної підготовки – вихованців інтернатів запросили зіграти дружній футбольний матч проти зіркової команди у складі теле- та радіоведучих Олександра Скічко, Артема Гагаріна, Тимура Мірошниченко, Олександра Вишневського та Олександра Селихова.

Після цілого тижня насиченої навчальної програми – лекцій, семінарів, майстер-класів з профорієнтації та екскурсій на виробництва, вихованців шкіл-інтернатів запросили стати гравцями футбольного матчу, аби діти могли відволіктися від навчання, отримати заряд бадьорості та новий мотиваційний поштовх. У ролі їхніх суперників виступила команда теле- та радіоведучих, серед яких були Олександр Скічко, Артем Гагарін, Тимур Мірошниченко, Олександр Вишневський та Олександр Селихов.

Зіркові гравці зізналися, що тримати оборону їм було не легко – учні міняли один одного на полі і їхньому енергійному запалу було важко протистояти. Гра підходила до фіналу з рахунком 10:10, і лише у серії пенальті команді ведучих вдалось вибороти перемогу.

Після запеклих баталій на полі у вихованців була змога поспілкуватися з опонентами, дізнатись про графік та особливості роботи на телебаченні та радіо, отримати цінні поради щодо досягнення цілей, а також зробити фото напам’ять.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок