Дитячий табір «Навички 21 століття»: день 4

06.07.2018

Новий день у дитячому таборі «Навички 21 століття» розпочався з нових знань. Поділитися з вихованцями інтернатів секретами проект-менеджменту прибула консультант з розвитку особистісних компетенцій Олександра Романцова.

Олександра Романцова відома своєю блискучою репутацією спеціаліста, який може допомогти почати будь-який проект і побудувати план його раціонального розвитку. Так, в рамках мастер-класу Олександра розповіла, як сформувати команду проекта, як налагодити систему комунікації в команді, як вплинути на розвиток менеджерської компетентності керівництва, як налагодити тайм-менеджмент в роботі, з яких етапів взагалі почати будувати стартап.

Щоб не обмежуватись теорією, Олександра запропонувала дітям розділитись на групи і спробувати змоделювати власні проекти. Хтось з підлітків уявив себе власником автопарку таксі, хтось захотів спробувати свої сили на уявній кондитерській фабриці, хтось – власником атракціону з аеротрубою.

Не дивлячись на те, що майстер-клас проходив у форматі гри, учні енергійно приміряли на себе запропоновані ролі підприємців і взялися за бізнес-план. Адже будь-який наймасштабніший та найдорожчий проект починається з правильного планування, неважливо, що б ви хотіли мати у своєму розпорядженні – невеличку пекарню чи автомобільний завод.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок