Дитячий табір «Навички 21 століття»: день 3

06.07.2018

Третій день перебування у мотиваційному таборі «Навички 21 століття» запам’ятався вихованцям інтернатів екскурсією на завод «Кока Кола Беверіджиз Україна».

Бренд «Кока Кола» за свою багаторічну історію в більш ніж 125 років став символом свята, розваг, створивши свій казковий світ. Згадати хоча б культову різдвяну рекламну кампанію напою «Свято наближається», де Санта Клаус (зовнішній вигляд якого був створений ілюстратором Хеддом Сандблом спеціально для Сoca-Cola) мчить на брендовій вантажівці, прикрашеній яскравими вогниками. Саме такий фургон зустрічав вихованців інтернатів в рамках екскурсії в музей “Кока Кола” та на виробництво, де учні на власні очі могли побачити, з чого починається приготування улюбленого напою і як він потрапляє до пляшки.

Розпочалась екскурсія з атмосферного бару, де зберігаються знакові експонати, нагадуючи про ту чи іншу сторінку історії напою – від іграшок йо-йо, популярних в 2000-х, до стильних пляшок із лімітованої серії. А також з розповіді про те, як популярний напій, створений як апткарський засіб проти кашлю, потрапив у продаж на британські полиці ще в 1886 році і досі не втратив свою популярність. За статистикою щодня у світі випивають 1,5 мільярди солодкого напою. Не обійшлось і без дегустації напою за його “первозданним” рецептом. Після цього на дітей чекав корпоративний фільм, який розкрив ще кілька захоплюючих фактів еволюції “коли”.

Кульмінацією екскурсії став похід на виробництво. Вбравшись у білі халати, шапочки та бахіли, у всіх відвідувачів була можливість відчути себе інсайдерами заводу. В якості суверніру дістались пластикові колбочки, з яких потім видувають стильні фігурні пляшки. Учні побачили, як відбувається процес наливання напою у пляшки та банки, а також потрапили у цех готової продукції, де відчули себе героями фантастичної реальності, крокуючи цілими лабіринтами, вишикуваними з упаковок напою.

Поділитись своїми враженнями діти змогли, повернувшись в зону бару, де вони досхочу могли насолодитись не лише “Кока Колою”, а також іншими візитівками компанії – “Фантою” та “Спрайтом”. І тільки після того, як жага до газировки повністю вичерпалась, на вихованців чекала важлива інформація – лекція з профорієнтації. Вихованці інтернатів, які цьогоріч стали випускниками, мали змогу ознайомитись з програмою платформи #YouthEmpowered Digital Hub, створеною Сoca-Cola, яка пропонує декілька напрямків старту та розвитку кар’єри в рамках компанії.

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок