Досліди в хімічній лабораторії: наукове дозвілля вихованців інтернатів

Перші досліди в хімічній лабораторії

15.02.2019

Вихованці Бердичівського інтернату відвідали лабораторію експериментальних досліджень Ex Lab, яка гостинно зустріла підлітків та надала теплий прийом з частуванням кавою, чаєм та смаколиками.

Якщо магія й існує, то лише тому, що ми недостатньо знаємо природу, а зовсім не тому, що їй це притаманно. З цим висловлюванням згодні науковці та засновники лабораторії, які дозволили вихованцям зануритись у світ хімічних досвідів та відчути себе справжніми героями фантастичних голлівудських фільмів, на кшталт «Області темряви». На своїх заняттях лабораторія дозволяє освоїти основи молекулярної генетики, поринути в захопливий світ генної інженерії та біотехнологій, дізнатися більше про хімію координаційних сполук, що використовується в різних галузях промисловості, медицини, народного господарства та фармацевтиці. Також у заклад надає можливість познайомитись з клітинною біологією, комбінаторикою, цитогенетикою, систематикою вищих рослин та іншими різноманітними практичними експериментами з біології, хімії, фізики, математики та робототехніки.

В рамках практичного заняття, діти випробували на собі цілий спектр обов’язків рядового науковця: займалися виділенням ДНК – руйнували оболонку клітини, ядерну оболонку, денатурували білки і після виділення твердих частинок побачили на власні очі нитку ДНК банана.

Про таке учні навіть не мріяли! Не дивно, що після візиту до лабораторії, деякі з них замислились про вибір майбутньої спеціальності. А саме в цьому і полягає місія фонду. Якщо ця поїздка змогла надихнути хоча б одного учня на поглиблене вивчення хімії та біології – час вже пройшов не марно. 

Інші новини
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок