Робота з малятами

Робота з малятами не одразу з’явилась серед напрямків діяльності фонду. На етапі започаткування наша команда надавала підтримку лише підліткам, допомагаючи їм обрати професію за допомогою програм профорієнтації. Та що довше продовжувалась наша співпраця, то глибше ми занурювались у причини виникнення проблем у спілкуванні та соціалізації дітей, та розуміли, що наші напрямки роботи потребують розширення.

Так, в 2016 році фонд почав розвиток роботи з малюками віком від 0 до 3 років. Адже багато навичок у спілкуванні, а з ними й психологічних перешкод, закладається саме у ранньому дитинстві. У подоланні емоційних та комунікативних бар’єрів, які можуть стати причинами розладу фізичного здоров’я дітей-сиріт, допомагає терапія позитивними емоціями. Цей напрямок об’єднує заняття з арт-терапії, пісочної терапії, казкотерапії, лікувального масажу, а також розважальних заходів, таких як шоу мильних бульбашок, ляльковий театр та інших, які комплексно сприяють корегуванню психоемоційного стану, змінюють звичні для дитини установки, розвивають дрібну моторику, уяву, а також допомагають покращити загальний стан здоров’я.

Допомогти

Якщо ви бажаєте приєднатись до нашої спільної справи та зробити внесок у розвиток майбутнього покоління, ви можете допомогти нам наданням необхідного оснащення для навчання дітей, партнерською співпрацею, коштами або розміщенням нашого банеру у себе на сайті.

Допомогти
children
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок