Звернення засновниці

Вважаю, що треба вже сьогодні підтримати підростаюче покоління у їхніх талановитих, амбіційних, сміливих та далекоглядних розробках, аби завтра наша держава могла пишатися пулом видатних вчених та інноваційними розробками, за роботою над якими юним науковцям не доведеться виїжджати за кордони нашої країни.

Нам є чим пишатися. І якщо зараз ми підтримаємо юних винахідників, допоможемо втілити їх задумки в життя, то вже завтра наша країна стане сильнішою, а економіка процвітаючою.

Давайте не допустимо витік інтелектуального ресурсу держави закордон, а створимо сприятливі умови для юних дослідників!

Закликаю долучатись до моєї ініціативи і підтримати юне покоління науковців – вони наше майбутнє!

Єлизавета Юрушева

не забуваємо

Історія фонду

Благодійний фонд «Обираємо майбутнє разом» був заснований у квітні 2013 підприємницею та меценаткою Єлизаветою Юрушевою.  Протягом 8 років Фонд опікувався дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які виховувалися в інтернатних закладах. За цей час команда фонду організувала тисячі годин дистанційних онлайн-занять з підготовки до ЗНО, сотні майстер-класів з професійної орієнтації,  тренінгів з емоційного інтелекту та фінансової грамотності.

Наші проекти підтримували відомі зірки та спортсмени. Профорієнтаційні зустрічі з нашими підопічними провели Андрій Шевченко, Володимир Кличко, Сергій Притула, Дзідзьо, Олександр Педан, кіберспортсмени команди NaVi, гурт Kozak System, Тіна Кароль, Тayanna та інші.

Щоліта Фонд проводив молодіжні інтенсив-табори для старшокласників з навиків ХХІ століття.

Ми дали правильні орієнтири та інструменти тисячам випускників інтернатів. Більшість з них ще продовжують навчання у вузах, дехто вже показує перші професійні здобутки.

Разом з тим Національна стратегія реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, яку ухвалив Кабінет Міністрів України, пропонує виховувати дітей-сиріт в умовах максимально наближених до сімейних. До 2026 року всі вихованці інтернатних закладів будуть розподілені по будинках сімейного типу. В такому форматі відповідальність за навчання, виховання і можливості реалізації нестимуть прийомні батьки чи опікуни.

Враховуючи ці обставини восени 2021 року Єлизавета Юрушева прийняла рішення про трансформацію благодійного фонду «Обираємо майбутнє разом» та зосередження його діяльності на підтримці молодих науковців.

ДУЖЕ ЦІНУЄМО2

ПАРТНЕРИ

+380-44-220-42-90 info@omrfund.org 04070, м. Київ, вул. П. Сагайдачного, 11
Слідкуйте за нами в соцмережах: Facebook Instagram
ДОПОМОГТИ

Донат

Якщо ви бажаєте приєднатись до підтримки молодих науковців, ви можете допомогти нам ставши нашим постійним партнером, благодійним внеском або розміщенням нашого банера у себе на сайті.

Фінансову підтримку можете спрямувати на рахунок Фонду:
ЄДРПОУ 38669431.
п/р №UA 78 300346 00000 26000014157701 в ПАТ «АЛЬФА-БАНК»
одержувач БФ «Обираємо майбутнє разом».