Звернення засновниці

Єлизавета Юрушева про фонд "Обираємо майбутнє разом"

“Все, що ми можемо дати нашим дітям – це любов та освіту”, – цю фразу я почула колись давно, в мої студентські роки, і потім ще не раз її згадувала. П’ять років тому, коли ми з командою починали роботу фонду, ці слова знову виникли у моїй пам’яті, і з них все почалось. Фінансова підтримка – це безперечно важлива та суттєва допомога дітям, позбавленим батьківської опіки. І на той момент багато хто вже надавав допомогу інтернатам коштами.

Але окрім цього, мені здалося важливим внести вклад в моральне виховання підлітків, покращити умови навчального процесу, надати можливість їм здобути вищу освіту, допомогти знайти саме своє призначення. Адже ми можемо забезпечити їх усім необхідним в дитинстві, взяти за них відповідальність і навіть спрямувати на вірний шлях. Але нас не буде поряд в їхньому дорослому житті, тому наша задача — дати дітям, які цього потребують, достойну освіту та навчити приймати їх зважені самостійні рішення.

Сьогодні я безмежно щаслива бачити талановитих дітей, у яких з’явилась впевненість у собі завдяки тому, що за своїми плечима вони відчувають підтримку нашої команди. А наша ціль полягає у тому, аби зробити все для того, щоб кожна дитина змогла здійснити свою мрію і далі впевнено крокувати життям.

На відміну від роботи з підлітками, напрямок роботи з малюками з’явився пізніше. Він також був зумовлений тим, що окрім фінансової підтримки та матеріальної бази, вихованці дитячих будинків потребують розвитку емоційного інтелекту, який впливає на фізичний та психологічний стан дитини.

Тому ми намагаємось сприяти розвитку дітей в ігровій формі, знаходити для них терапевтично-розважальні програми, які б допомогли покращити не лише здоров’я, але й комунікаційні навички, емоційний стан, розширити їх кругозір. Це і арт-терапія, і казкотерапія, і лікувальний масаж, і ляльковий театр, після яких дитячі обличчя виглядають зовсім інакше. А для мене немає нічого кращого, ніж бачити захват в очах дитини.

Допомогти

Якщо ви бажаєте приєднатись до нашої спільної справи та зробити внесок у розвиток майбутнього покоління, ви можете допомогти нам наданням необхідного оснащення для навчання дітей, партнерською співпрацею, коштами або розміщенням нашого банеру у себе на сайті.

Допомогти
children
Спасибо за Ваше обращение!

Заявка отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Обратный звонок